Zespół - Poczuj Ciało - studio pilates - Warszawa
pilates warszawa, studio świadomej pracy z ciałem
344769
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-344769,cookies-not-set,eltd-cpt-2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

w poczuj ciało znajdziesz profesjonalnych instruktorów, całym sercem oddanych swoim podopiecznym.

ania

Ania Rudnicka-Świtkiewicz

specjalizacje: trening w wadach postawy, chorobach kręgosłupa (zwyrodnienia, kręgozmyk itp.), zespole skrzyżowania górnego/dolnego

Z wykształcenia magister dietetyki. Zainteresowana ludzkim ciałem najpierw zamieniła dietetykę na fitness, a od 2019 roku pracuje metodą Pilatesa. Prowadzi zajęcia indywidualne oraz grupy na macie i pilatesowych sprzętach. Interesuje się i szkoli w zakresie treningu medycznego w wadach postawy i chorobach układu ruchu. Szczególnie chętnie podejmuje się pracy z klientami z dolegliwościami kręgosłupowymi. Dyplomowany instruktor szkoły Open Mind Pilates School w zakresie pilatesu i terapii ruchowej kręgosłupa. Prywatnie uwielbia tańczyć, nosi kapelusze i uczy się języka włoskiego.

aga m

Agnieszka Mielczarek

specjalizacje: trening w wadach postawy, chorobach kręgosłupa, wzmocnienie i uelastycznienie ciała

Dyplomowana nauczycielka pilatesu na macie i trenerka terapii ruchem. W tych kierunkach szkoliła się w Open Mind School. Wiedzę i umiejętności pracy na dużym sprzęcie zdobywała w szkołach Movimento Magdalena Nowak, Michael King Pilates Poland i My Pilates Methods. Obecnie w trakcie szkoleń Comprehensive Pilates Instructor w prestiżowej amerykańskiej szkole Balanced Body pod czujnym okiem Movimento Magdaleny Nowak, u której również ukończyła szkolenie Pilates w wadach postawy i schorzeniach kręgosłupa.

 

Na swoich zajęciach przywiązuje dużą wagę do techniki i precyzji wykonywanych ćwiczeń. Stawia na jakość, a nie ilość wykonanych powtórzeń. Lubi pracować w dużych i małych grupach oraz indywidualnie. 

paulina

Paulina Ozga

specjalizacje: trening przy skoliozie i in. wadach postawy; trening dla wszystkich, którzy chcą zniwelować nadmierne napięcia w ciele

Pasjonatka pilatesu po szkoleniu Comprehensive Program w amerykańskiej szkole BASI Pilates. Ukończyła również Polską Akademię Sportu (instruktor pilates) i Peak Pilates (mata, poziom basic). W Movimento u Magdaleny Nowak odbyła też szkolenie Pilates w wadach postawy i schorzeniach kręgosłupa. Na sali jest oazą spokoju i cierpliwości. Jest bardzo skrupulatna w nauce świadomego podejścia do ciała.

danusia

Danuta Kawecka

specjalizacje: trening seniora; treningi w wadach postawy i schorzeniach kręgosłupa

Certyfikowany nauczyciel metody ze szkoły Body Control Pilates School od 2018 roku. Szkolenia z pracy na dużym sprzęcie pilatesowym takie jak: reformer, wunda chair, spine corrector odbyła w Michael King Pilates School. Poza tym ukończyła trzyetapowe szkolenie Osteojoga u Macieja Piłatowicza z terapeutycznego wykorzystywania ćwiczeń jogi i pilatesu w ostrych i przewlekłych bólach kręgosłupa, barków oraz klatki piersiowej. Jest propagatorem osiągania pozytywnych efektów zdrowotnych poprzez dobry ruch i zdrowe odżywianie.

aga j

Agnieszka Jankowska

Absolwentka szkoleń w My Pilates Methods (repertuar pilatesu na macie) i STOTT PILATES (pilatesu na reformerze). Interesuje się też innymi formami terapeutycznego ruchu i pracą z powięzią, co związało ją z zogą – formą ruchu z pogranicza fizjoterapii, wymyśloną przez polskiego fizjoterapeutę Wojciecha Cackowskiego. Prywatnie pasjonatka tańca latynoamerykańskiego, również medalistka turniejów amatorskich ProAm. Przykłada szczególną wagę do precyzji ruchu oraz świadomości wykonywanych ćwiczeń.

gosia

Małgosia Szybiak

specjalizacje: treningi w dysfunkcjach dna miednicy oraz profilaktyczne; treningi z kobietami w ciąży i po porodzie; treningi przy dyskopatii lędźwiowej

Właścicielka studia Poczuj Ciało. Instruktorka pilatesu, BODYARTu i rolowania powięzi oraz certyfikowana terapeutka dna miednicy wg szwajcarskiej koncepcji Bebo®. Przez wiele lat związana z tańcem arabskim. Karierę zakończyła w 2018 r., po urodzeniu pierwszego dziecka. Wtedy postanowiła zająć się pilatesem zawodowo.

 

Ukończyła wiele kursów z zakresu nauczania pilatesu na macie i urządzeniach (Open Mind Pilates School oraz Michael King Pilates Poland), jest licencjonowanym instruktorem BODYART. Ukończyła również kursy z zakresu treningu terapeutycznego (Open Mind Therapy School) oraz treningu dna miednicy w szwajcarskiej szkole Bebo®.

 

Na zajęciach dużą wagę przywiązuje do oddechu, prawidłowej techniki i precyzji ruchu. Lubi pracować w małych grupach, gdzie może nawiązać bezpośredni kontakt z każdą ćwiczącą osobą.

Chcesz być częścią naszego zespołu? Rekrutujemy!