Nasza filozofia
pilates warszawa, studio świadomej pracy z ciałem
348539
page-template-default,page,page-id-348539,cookies-not-set,eltd-cpt-2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Poczuj Ciało - domowe studio pilatesu

POCZUJ CIAŁO to małe studio, gdzie prowadzimy zajęcia poprawiające zdrowie. Naszymi głównymi narzędziami są pilatesowe urządzenia. Co nas wyróżnia? W szczególności nastrój, kameralność, dążenie do stworzenia stałej społeczności oraz dbanie o rozwój i postępy klientów. Ale przede wszystkim podejście. Pomagamy w schorzeniach kręgosłupa, wadach postawy i in. dolegliwościach ruchowych. Bazujemy na aktualnej wiedzy o zdrowiu człowieka i łączymy ją z ćwiczeniami Josepha Pilatesa. Zależy nam, żebyście byli zdrowi i aktywni. Dlatego dołącz do nas i sprawdź, jak się będziesz czuć!

Zdecydowanie naszym największym atutem są bardzo małe grupy. W związku z tym pozwala to na bezpośredni kontakt z instruktorem i możliwość dopasowania zajęć do konkretnych potrzeb osób w grupie. Bez wątpienia nie jesteś jedną z wielu osób, których instruktor nie pamięta. Staramy się poznać Ciebie i Twoje ciało. Dzięki temu szybciej widzisz efekty swojej pracy i czujesz się lepiej.

poczuj ciało

Studio mieści się w willi na Saskiej Kępie. Bardzo mi zależało, żeby utrzymać domowy charakter. Dlatego wchodząc, kurtkę wieszasz w szafie, a buty zostawiasz przy drzwiach. Tak jak w domu. Do tego chcę dać Ci swobodę i komfort przed zajęciami i po nich – stąd przestronna przebieralnia, wygodna sofa i  ciekawa książka.

Chcesz wpaść i zobaczyć, jak u nas jest? Nic bardziej prostego! Zadzwoń lub napisz i przyjdź. Zawsze możesz o wszystko zapytać, wszystko obejrzeć.

 

Zapraszam serdecznie,

Małgorzata Szybiak

właścicielka Poczuj Ciało

zapisz sięzapisz się
pilates saska kępa