Poznaj nasze studio - Poczuj Ciało - studio pilates - Warszawa
pilates warszawa, studio świadomej pracy z ciałem
348539
page-template-default,page,page-id-348539,cookies-not-set,eltd-cpt-2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive
Poczuj Ciało - domowe studio pilatesu

POCZUJ CIAŁO to domowe studio specjalizujące się w pilatesie, ze szczególnym uwzględnieniem pracy na dużych sprzętach. Czym różni się od standardowego klubu fitness? W szczególności nastrojem, kameralnością, dążeniem do stworzenia stałej społeczności oraz dbaniem o rozwój i postępy klientów. Ale przede wszystkim wyposażeniem – takie sprzęty są dostępne tylko w specjalistycznych studiach pilatesowych. Bezdyskusyjnie chcę stworzyć grupę zadowolonych z siebie, świadomych i aktywnych ludzi. Dlatego dołącz do nas i poczuj różnicę!

paulina ozga

Zdecydowanie naszym największym atutem są bardzo małe grupy. W związku z tym pozwala to na bezpośredni kontakt z instruktorem i możliwość dopasowania zajęć do konkretnych potrzeb osób w grupie. Bez wątpienia nie jesteś jedną z wielu osób, których instruktor nie pamięta. Staramy się poznać Ciebie i Twoje ciało. Dzięki temu szybciej widzisz efekty swojej pracy i czujesz się lepiej.

poczuj ciało

Studio mieści się w willi na Saskiej Kępie. Bardzo mi zależało, żeby utrzymać domowy charakter. Dlatego wchodząc, kurtkę wieszasz w szafie, a buty zostawiasz przy drzwiach. Tak jak w domu. Do tego chcę dać Ci swobodę i komfort przed zajęciami i po nich – stąd przestronna przebieralnia, wygodna sofa i pyszna herbata. Sale są czyste i zadbane, traktujemy je jak swój dom, gdzie nas odwiedzacie.

paulina ozga

Chcesz wpaść i zobaczyć, jak u nas jest? Nic bardziej prostego! Zadzwoń lub napisz i przyjdź. Zawsze możesz o wszystko zapytać, wszystko obejrzeć.

 

Zapraszam serdecznie,

Małgorzata Szybiak

właścicielka Poczuj Ciało

zapisz sięzapisz się
pilates saska kępa