Małe studio pilates Saska Kępa - Poczuj Ciało - studio pilates - Warszawa
pilates warszawa, studio świadomej pracy z ciałem
344084
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-344084,cookies-not-set,eltd-cpt-2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

pomagamy wzmocnić ciało

Poczuj Ciało to studio treningów personalnych opartych o świadomą pracę z ciałem. Dlatego znajdziesz tu zajęcia pilatesu na macie i urządzeniach oraz BODYARTu.

 

W sercu Saskiej Kępy znajduje się ciche miejsce, gdzie odzyskasz kontakt ze swoim ciałem. Czekają na Ciebie dwie świetnie wyposażone sale. W jednej poćwiczysz w grupach pół indywidualnych na macie. W drugiej – na specjalistycznych łóżkach ze sprężynami (reformerach). Wnętrze jest przytulne, domowe. Poczujesz się u nas swobodnie i bezpiecznie. Żeby lepiej zrozumieć ideę naszego studia, wejdź tutaj.

 

W ofercie są treningi personalne na innowacyjnych urządzeniach wymyślonych przez Josepha Pilatesa (reformery, krzesło, beczka i in.) oraz stałe zajęcia grupowe dla 4-5 osób. Chcesz poznać grafik zajęć? Przejdź tutaj.

Zapisać się na zajęcia możesz szybko i wygodnie online przez Fitssey!

Zobacz, co oferujemy

Treningi indywidualne

Potrzebujesz indywidualnej opieki? Dzięki temu szybciej osiągniesz swój cel!

Treningi w parze

Ciesz się treningiem z bliską osobą.

Małe grupy

Wszystkie zajęcia odbywają się dla 4-5 osób max.

pilates saska kępa

Pierwszy raz na pilatesie?

Pilates to system ćwiczeń wymyślony przez Josepha Pilatesa. Stworzony, żeby wzmocnić i rozciągnąć ciało oraz wyrównać wszelkie dysharmonie. Angażuje ciało i umysł jednocześnie.

pilates saska kępa

Zalety pilatesu

Korzyści z ćwiczeń są nieskończone: poprawa postawy, zwiększenie siły i elastyczności, korekta wzorców oddechowych i ruchowych, zmniejszenie stresu, lepsza koordynacja.

pilates reformer warszawa

Studio od środka

W studiu ćwiczymy na innowacyjnych urządzeniach wymyślonych przez Josepha Pilatesa. Mamy na wyposażeniu reformery, krzesło wunda chair, beczkę z drabinką oraz spine corrector. Prowadzone są na nich treningi indywidualne i w parze. Do dyspozycji również są małe sprzęty do ćwiczeń typu: piłki, wałki, ciężarki itp. Znajdziesz tu wszystko, co jest potrzebne do harmonijnego treningu całego ciała.

Jakie zajęcia?

Oferujemy pół indywidualne zajęcia grupowe – limit miejsc to tylko 5 osób na grupę. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają treningów na najwyższym poziomie i spersonalizowanego podejścia, jednak w niższej cenie niż treningi personalne. W naszym studiu masz do wyboru zajęcia na macie (pilates, BODYART) oraz na reformerach. Wybierz to, czego w danej chwili potrzeba Ci najbardziej.