Team - Poczuj Ciało - studio pilates - Warszawa
pilates warszawa, studio świadomej pracy z ciałem
344769
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-344769,page-child,parent-pageid-348528,cookies-not-set,eltd-cpt-2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

w poczuj ciało znajdziesz profesjonalnych instruktorów, całym sercem oddanych swoim podopiecznym.

IMG_2875_done

Małgosia

Właścicielka studia Poczuj Ciało. Instruktorka pilatesu, BODYARTu i rolowania powięzi. Przez wiele lat związana z tańcem arabskim. Prowadziła kursy, stawała na podium licznych konkursów solo i z zespołem, organizowała też festiwal Barwy Orientu.

 

Ukończyła wiele kursów z zakresu nauczania pilatesu na macie i urządzeniach (Open Mind Pilates School oraz Michael King Pilates Poland), jest licencjonowanym instruktorem BODYART. Poszerza również swoją wiedzę z zakresu treningu medycznego (w trakcie Open Mind Therapy School).

 

Na zajęciach dużą wagę przywiązuje do prawidłowej techniki i precyzji ruchu. Lubi pracować w małych grupach, gdzie może nawiązać bezpośredni kontakt z każdą ćwiczącą osobą.

marzena

Marzena

Pilates ćwiczy od blisko dekady, a od 4 lat pracuje jako certyfikowany
instruktor tej metody. Cały czas się rozwija, uczestnicząc w kolejnych szkoleniach. Ma profesjonalne przygotowanie do pracy z kobietami w ciąży i po porodzie – ukończyła m.in. kurs w zakresie treningu funkcjonalnego dla zdrowia mięśni dna miednicy, a także treningu medycznego po porodzie.

 

Jest absolwentką studiów podyplomowych „Joga i relaksacja” na Wydziale
Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Zatem na jej
zajęciach znajdziesz inspiracje jogą, którą sama regularnie praktykuje.

 

Uwielbia pracę jako instruktor pilatesu, to jej pasja. Na zajęciach chce
pomóc uczestnikom świadomie pracować ze swoim ciałem, poczuć je.
Jeśli zastanawiasz się, jak skutecznie wzmocnić ciało, a jednocześnie je uelastycznić i zrelaksować się –  zaprasza Cię na swoje zajęcia!

PaulinaOzga_propozycja1

Paulina

Absolwentka Wiedzy o teatrze, związana ze środowiskiem tańca współczesnego. Licencjonowana instruktorka pilates Polskiej Akademii Sportu. Ukończyła warsztaty Magdaleny Nowak „Pilates w wadach postawy i schorzeniach kręgosłupa”.  Sama regularnie uczęszcza na zajęcia indywidualne u Pauliny Miry. W trakcie szkolenia Basic Mat w międzynarodowej szkole Peak Pilates u Karoliny Libelt z Sopotu. Na sali uczy świadomego podejścia do ciała.