Team - Poczuj Ciało - studio pilates - Warszawa
pilates warszawa, studio świadomej pracy z ciałem
344769
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-344769,page-child,parent-pageid-348528,cookies-not-set,eltd-cpt-2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

w poczuj ciało znajdziesz profesjonalnych instruktorów, całym sercem oddanych swoim podopiecznym.

IMG_2875_done

Małgosia Szybiak

Właścicielka studia Poczuj Ciało. Instruktorka pilatesu, BODYARTu i rolowania powięzi. Przez wiele lat związana z tańcem arabskim. Prowadziła kursy, stawała na podium licznych konkursów solo i z zespołem, organizowała też festiwal Barwy Orientu.

 

Ukończyła wiele kursów z zakresu nauczania pilatesu na macie i urządzeniach (Open Mind Pilates School oraz Michael King Pilates Poland), jest licencjonowanym instruktorem BODYART. Ukończyła również kurs z zakresu treningu terapeutycznego (Open Mind Therapy School).

 

Na zajęciach dużą wagę przywiązuje do prawidłowej techniki i precyzji ruchu. Lubi pracować w małych grupach, gdzie może nawiązać bezpośredni kontakt z każdą ćwiczącą osobą.

PaulinaOzga_propozycja1

Paulina Ozga

Absolwentka Wiedzy o teatrze, związana ze środowiskiem tańca współczesnego. Licencjonowana instruktorka pilates Polskiej Akademii Sportu. Ukończyła warsztaty Magdaleny Nowak „Pilates w wadach postawy i schorzeniach kręgosłupa”.  Sama regularnie uczęszcza na zajęcia indywidualne u Pauliny Miry. W trakcie szkolenia Basic Mat w międzynarodowej szkole Peak Pilates u Karoliny Libelt z Sopotu. Na sali uczy świadomego podejścia do ciała.

ania

Ania Rudnicka-Świtkiewicz

Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness od 2012 roku. Dyplomowany instruktor Pilates Matwork szkoły Open Mind Pilates School. Zainteresowana treningiem medycznym obroniła w tej samej placówce dyplom trenera terapeuty o specjalności kręgosłup, senior, dno miednicy.

 

Specjalizuje się w formach body&mind – pilates, zdrowy kręgosłup, aktywny senior. Na zajęciach wykorzystuje elementy treningu stabilizacyjnego i funkcjonalnego oraz drobne sprzęty (easy&body ball, roller, taśmy oporowe, flow tonic, krzesła).

 

Poza zajęciami prozdrowotnymi prowadzi wzmacnianie, tabatę oraz zajęcia choreograficzne, które darzy szczególną sympatią. Jest stałym uczestnikiem szkoleń z zakresu wykorzystania elementów choreografii w zajęciach prozdrowotnych.

1628692288761

Paulina Załuska

Instruktor pilatesu, zdrowego kręgosłupa, licencjonowany instruktor treningu BODYART i DEEPWORK.

 

Z wykształcenia jest filologiem polskim oraz kulturoznawcą. Jedną z jej pasji stał się jednak ruch! Chce uczyć swoich podopiecznych poprawnych ruchów, pokazywać ćwiczenia, które usprawnią ich ruchomość, wzmocnią siłę, ale także polepszą ogólne samopoczucie. Interesuje się również psychosomatyką, dlatego też na zajęciach bardzo często skupia się na niuansach, dzięki którym próbuje rozluźnić ciało i odpuścić stresy.

 

„Mimo wewnętrznego szaleństwa i niespożytej energii zajęcia z zakresu body&mind dały wiele dobrego mojemu ciału i umysłowi. Kiedy potrzebuję – zwalniam, kiedy mam w sobie energię – przyśpieszam.”

 

Motto Pauliny: Bądź w ruchu. Oddychaj. Odnajdź siebie!

 

Paulina wiecznie w ruchu! Znajdź ją na FB!