Sprawdź aktualny grafik zajęć - Poczuj Ciało - studio pilates - Warszawa
pilates warszawa, studio świadomej pracy z ciałem
348404
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-348404,cookies-not-set,eltd-cpt-2.1,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-3.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.3,vc_responsive

Grafik

Zmiana odbywa się poprzez ruch, a ruch leczy. Joseph Pilates

Zajęcia na matach dla 5 osób. Obowiązują zapisy! Dzwoń +48 575 480 890 lub pisz kontakt@poczujcialo.pl

Prowadzimy zajęcia prozdrowotne: pilates i automasaż (rolowanie) ciała. Razem fenomenalnie się zazębiają i uzupełniają. Są to bezpieczne formy ruchu, zatem odpowiednie dla osób wracających do sprawności po chorobach i urazach; ale też wszystkich, którzy chcą czuć się lepiej i pogłębić świadomość swojego ciała.

Wszystkie zajęcia trwają 60 min. Dla zapewnienia odpowiednich wymogów higienicznych odstęp między zajęciami wynosi 15 min.

Uwaga!

W tabeli uwzględniono wolne miejsca na grupach.

Chcesz zobaczyć wolne terminy na treningi indywidualne na urządzeniach? Przejdź tutaj.

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK SOBOTA
10:00 pilates
Paulina O.
17:00 pilates dla zaawansowanych
Gosia
pilates dla zaawansowanych
Gosia
18:15 pilates
Paulina O.
można dołączyć
pilates
Ania
można dołączyć
pilates
Gosia
można dołączyć
pilates
Paulina Z.
można dołączyć
automasaż
Gosia
18:00-19:00
można dołączyć
19:30 pilates
Gosia
pilates
Gosia
pilates
Paulina O.
pilates
Ania
można dołączyć
Crownopis zajęć

pilates

Trening głębokich mięśni ciała. Różnorodne ćwiczenia, w których uczymy się aktywizować centrum, przyjmować prawidłową pozycję wyjściową, a następnie precyzyjnie wykonywać ruch. Tempo zajęć jest wolne, ponieważ ćwiczenia wymagają koncentracji i skupienia na detalach. Zajęcia mają charakter terapeutyczny. Regularnie powtarzane – z zachowaniem kluczowych zasad – łagodzą bóle pleców i stawów. Jednocześnie kształtują prawidłową postawę ciała. W wyniku tego zyskujemy gibką i smukłą sylwetkę. Zwiększona świadomość ciała poprawia ogólne funkcjonowanie i pomaga kontrolować prawidłową postawę na co dzień.

 

Na te zajęcia przyjmuję max. 5 osób, dlatego obowiązują zapisy. Zadzwoń lub napisz, żeby dowiedzieć się, czy są jeszcze miejsca.

automasaż ciała

Automasaż powięzi to technika rolowania swojego ciała sprzętami różnej wielkości – wałkami i piłeczkami. Warto podkreślić, że wykonywany pod wieczór do wyciszającej muzyki ma działanie relaksacyjne i regeneracyjne. Co ważne, to świetne uzupełnienie treningów wszelkiego typu. Korzystnie wpływa też na osoby prowadzące siedzący i stresujący tryb życia. Masaż wykonywany sobie samemu odpręża i rozluźnia zbyt napięte struktury w naszym ciele. Przywraca ciału równowagę, daje ukojenie, luz i miękkość. Oprócz tego ułatwia zasypianie, dlatego proponuję go wieczorem.

 

Na te zajęcia przyjmuję max. 5 osób, dlatego obowiązują zapisy. Zadzwoń lub napisz, żeby dowiedzieć się, czy są jeszcze miejsca.